Нюанси встановлення підвісного (консольного) унітазу

Консольний унітаз сьогодні можна зустріти у багатьох місцях, серед них є громадські. І все-таки у людей побачивши унітазу, що висить зі стіни, виникають побоювання з приводу того, яке навантаження зможе витримати така конструкція. Друге питання, яке хвилює покупця, як прикріпити чашу унітазу. Це відео покаже, як легко це зробити, якщо Ви купили Laufen.

https://youtu.be/cRllUEAfrkE

Начіпні моделі унітазів давно увійшли в моду на ринку сантехніки і отримали значну частину шанувальників серед покупців. Виглядає конструкція консольного унітазу з інсталяцією набагато цікавіше ніж громіздкий підлоговий унітаз.

Ось основні переваги підвісної моделі:

  • Економія простору санвузла. Ідеально підходить для ванної кімнати, де необхідно розмістити все компактно.
  • Дизайн. Естетично виглядає, сучасно та легко.
  • Зручність. Хто прибирає біля унітазу підлоги відразу оцінить всі переваги підвісної конструкції. Підлога під унітазом буде чиста завжди, так як для прибирання немає жодних перешкод.
  • Інсталяція для кріплення унітазу універсальна, за деякими винятками. Ви зможете підібрати будь-яку кераміку, кнопку змиву Виходячи з Ваших можливостей та потреб.
  • Надійність. У багатьох виникають побоювання щодо підвісного унітазу, яку вагу він витримує. Відмінним показником надійного кріплення є той факт, що у багатьох громадських місцях, де прохідність людей у ​​сотні разів більша ніж у домашніх умовах, встановлені інсталяції з унітазами. При будь-якій поломці всередині дуже просто замінити будь-яку деталь через панель змиву. Будь-яка інсталяційна система витримує 400 кг, більше вага може не витримати сама кераміка.

Що потрібно для встановлення консольного унітазу?

Унітаз з інсталяцією трохи складніше ніж підлоговий унітаз. Основним елементом тут виступає інсталяційна система. Цю металеву раму необхідно прикріпити до підлоги та до несучої стіни. Гіпсокартонний варіант виключає будь-яку можливість встановлення консольного унітазу.

Кожна рама обладнана пристроєм, завдяки якому можна налаштувати висоту кріплення чаші унітазу в межах 400-430 мм. Підвішується вона на металеві штирі.

Зливний бачок з пластику. Як правило, у всіх надійних виробників бачок, щоб уникнути конденсату, ізолюється стирополом. Також надійні виробники серйозно підходять до вибору самого пластику, він має бути міцним, щоб витримувати тиск. Розташований бачок на передній частині сталевої рами, оснащений отвором, через який проводиться монтаж пристрою зливу води, і в майбутньому через нього можна дістатися до будь-якої деталі, що вимагає заміни.

В основному провідні виробники інсталяційних систем пропонують дозований об’єм змиву води, 3 та 6 літрів. Є спеціалізовані з об’ємом води 9 літрів.

Унітаз – керамічна чаша, яка знаходиться у видимій зоні та приєднується після закінчення монтажних робіт. Інсталяційні рами універсальні, тому чашу Ви можете вибирати будь-яку, яка подобається за дизайном і підходить за ціною.

Клавіша змивання. Зверніть увагу, з неї треба починати вибір інсталяційної системи. Ця частина конструкції, яка буде у видимій зоні. Але на відміну від чаші унітазу, клавіші не взаємозамінні, вони підходять лише до своїх інсталяцій.

Шпильки для приєднання чаші, кріплення для монтажу, патрубки та перехідники для з’єднання бачка з унітазом, шумоізоляційна прокладка. Коли отримуєте товар, перевіряйте наявність всіх комплектуючих. Іноді не все вищезазначене входить до базової комплектації.

Монтаж консольного унітазу

Починається з монтажу самої інсталяції. Параметри ніші мають бути такі: висота 100 см, ширина 60 см, глибина 15-20 см. Бувають випадки, коли дана глибина неможлива. Тоді доведеться виступаючі частини прикрашати.

Кріпимо металеву конструкцію до стіни (нагадуємо, тільки до капітальної) і дюбелями до бетонної підлоги. На цей час каналізаційну трубу діаметром 110мм необхідно вже вивести. Також не забудьте підвести трубу для водопроводу. Центр ніші має бути 250 мм. від місця підключення води.

Будівельним рівнем перевірте, наскільки рівно виставлена конструкція по горизонталі та вертикалі. Чому так важливо? Якщо є перекіс, внутрішній механізм не працюватиме коректно.

Якщо вертикально похибки, їх можна відрегулювати за допомогою ніжок. Коли ви переконалися, що інсталяційна рама виставлена рівно, можна прикрутити інсталяцію до стіни.

Далі дивіться нижню частину рами. Отвори, що знаходяться там, служать для кріплення самої чаші унітазу. Відстань до підлоги має бути 300-400 мм. приблизно. Унітаз навішується на шпильки, які будуть у комплекті.

Наступний етап – вода підключається до бачка. Каналізацію підключаємо першою, для цього беремо патрубок чорного кольору (найчастіше їм комплектується) та підганяємо до труби каналізації. Далі з іншого боку кріпимо до інсталяції. Рекомендуємо, для експлуатації вибирати поліпропіленові труби або мідні.

Після підключення до бачка води протестуйте з’єднання на предмет надійності. Усуньте будь-які виявлені протікання. Каналізацію можете перевірити, причепивши на якийсь час унітаз, змити воду, потім зняти чашу назад.

Роботи з обробці

Після перевірки на протікання, зашиваєтеся гіпсокартоном і закінчуєте роботу. Гіпсокартон вибирайте подвійний та водостійкий. Світові виробники пропонують разом з інструкцією макет, яким просто вирізати гіпсокартон з усіма технічними отворами для обшивки лицьової частини.

Поверх гіпсокартонного макета кладете керамічну плитку, яка органічно вписується в загальний інтер’єр. По закінченню всіх цих робіт можна закріпити унітаз на дві металеві шпильки, що знаходяться під облицюванням.

Монтуємо чашу унітазу

  • Цей етап набагато простіший, ніж попередні.
  • Для початку підганяйте розміри патрубка на зливному бачку. Виступ від стіни дорівнює 50 мм.
  • За тією ж схемою обрізаємо патрубок для каналізації
  • Готові патрубки встановити на вказані місця
  • Шумоізоляційна прокладка встановлюється на металеві шпилі, які треба закріпити перед цим.
  • Далі йде монтаж самої чаші, перевіривши монтаж із патрубками.
  • Перевірити щоб була встановлена ​​кожна пластикова вставка та гумова прокладка.
  • Надійно затягнути гайки для кріплення.
  • Якщо частково виступає гумова прокладка, обрізаємо.

Установка клавіш змиву

Це найпростіший етап. Усі роботи проведено

Залишити відповідь

3 × 5 =