Кран на раковину у ванній – особливості та характеристики

Вибираючи змішувач для умивальника необхідно врахувати всі найважливіші моменти, щоб надалі не повертатися до цього питання.

Перш ніж купити кран для раковини, вивчіть інформацію щодо цієї тематики, а саме зверніть увагу на наступні моменти:

  • Бренд
  • Матеріал, з якого виготовлений товар
  • Метод встановлення
  • Тип змішувача, а точніше метод керування
  • Вид самої раковини, її розміри та способи встановлення

Купити кран для умивальника

Купуючи змішувач для раковини Укрбудмаркет, ви отримуєте якісну продукцію за низькими цінами. Наша фірма працює на ринку сантехніки більше 20 років і ретельно перевіряє якість всіх брендів, перш ніж пропонувати їх покупцям. На перший погляд змішувачі у ванній кімнаті не настільки важливий елемент загального дизайну. Насправді все у вашій ванній кімнаті має бути гармонійним, якісним та співпадати із загальним концептом.

Змішувачі для раковини, ціна

Завжди є бажання купити кран для умивальника за адекватною ціною. У нашому інтернет магазині ви можете це зробити, тому що ми є прямими постачальниками сантехніки у ванну кімнату, що необхідно для комфортних водних процедур у себе вдома.

Змішувач для раковини та особливості вибору раковини

Для правильного вибору змішувача на раковину потрібно спочатку визначитися з умивальником. Основні параметри:

Глибина умивальника. Глибока раковина, відповідно, потрібно вибирати не високий змішувач.

Ширина умивальника. Основна частина рекомендованих кранів на раковину йдуть із короткими носиками. Якщо бортики чаші широкі, незручно користуватиметься змішувачем із коротким носом. Краще вибрати змішувач з довгим виносом, так і зручніше користуватися, і легко доглядати раковину.

Форма умивальника. Вибір сьогодні різноманітних форм широкий, найпоширеніша – квадратна, кругла, овальна. Окрім функціонального значення, звертайте увагу на дизайн змішувача для раковини. Якщо це раковина-чаша, купуйте змішувач для чаші, враховуючи де буде встановлюватися кран.

Зараз є тенденція на використання чорної сантехніки, асортимент нашого магазину має чорний змішувач для раковини чаші.

Змішувач для умивальника з гігієнічним душем

Особливу увагу приділіть таким змішувачам, які можуть замінити біде у санвузлі. Маленька лійка з кнопкою, натискаючи на яку ви отримуєте струмінь води. Лійка, як правило, комплектується компактною, шланг може бути різної довжини, приєднується до змішувача на раковині. Але є безліч інших варіантів підключення гігієнічної лійки, це може бути і вбудований змішувач для раковини, термостат і настінний варіант.

Змішувачі для умивальника, які пропонує наш інтернет-магазин, Ви можете купити у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Тернополі, Вінниці, Черкасах, Чернівцях, Миколаєві та інших містах України. Оформивши покупку через кошик можна скористатися нашою доставкою або іншими службами.