Змішувач із гігієнічним душем

Кран з гігієнічним душем – це конструкція, яка дає можливість користуватися маленькою лійкою з невеликими отворами. Її можна встановити у зручному для вас місці, залежно від планування вашої ванної кімнати. Основне завдання – заощадити місце, використовуючи змішувач на раковину з душем замість біде.
Компактну лійку, яка виконує функцію біде, підключають до спеціального змішувача. Варіанти підключень можуть бути різними. Якщо унітаз стоїть поруч із умивальником, вибирайте змішувач на раковину із гігієнічним душем. Зовні змішувач встановлюється на умивальник як усі інші, але крім двох шлангів для подачі холодної та гарячої води, він має третій вихід для приєднання бідетки. Кріплення для лієчки кріпиться біля унітазу, шланг можна підібрати будь-якої довжини.
Якщо унітаз у вашій ванній кімнаті стоїть далеко від умивальника, вище представлений варіант буде виглядати погано, тому що шланг доведеться тягнути вздовж стіни до унітазу. Можна запропонувати два варіанти підключення змішувача для умивальника з душем. Встановивши будь-який змішувач для душу, підключити до нього гігієнічну лієчку. Можна вибрати змішувач для гігієнічного душу прихованого монтажу. Неприваблива монтажна частина такої конструкції захована в стіну, з зовні лише душова лійка, шланг, кріплення.
Змішувач із гігієнічним душем випускають усі європейські бренди, оскільки це ергономічно та дуже зручно. У нашому інтернет-магазині ви можете купити цю конструкцію таких брендів, як Grohe, Jika, Hansa, Jaquar, Roca, Laufen.