You are currently viewing Душові гарнітури Movario – відмінний вибір за обурливо низькими цінами

Душові гарнітури Movario – відмінний вибір за обурливо низькими цінами

З великої кількості способів розслаблення прийняття душа є одним з найприємніших і доступних для кожного. Душова система Movario зробить цей процес ще і максимально зручним, завдяки Rota Head (обертається на 360 градусів леечка)

Це дуже зручно, так ка Ви можете користуватися як верхнім, так і бічним душем. Різноманітність додаткової можливості, ергономічність дизайну та якісне розташування струменевих отворів Movario робить прийняття душа воістину розслаблюючим і максимально зручним.

Крім можливості вибору між п’ятьма видами струменів, Ви в повній мірі відчуєте надзвичайно рясний потік води. У всіх варіантів від Movario Five до Movario Trio існують багатофункціональні режими подачі води. Тут використовується технологія GROHE DreamSpray, яка забезпечує рівномірний розподіл потоку води.

Ручний душ Movario в комплекті зі штангою являють собою душову систему, продуману до дрібниць. Тримач на штанзі виглядає стильно і легко змінює положення лійки одним рухом руки. Кріплення настінні, які розташовані зверху і знизу мають додаткові тримачі для ручного душа. Завдяки цьому Movario може бути, як верхнім душем, так і бічним

У комплектації також йде естетична поличка для душових приладдя.

Варіанти режимів леечки Movario:

Струя Normal

Спокійна освіжаюча струмінь, яка розслабить Ваше тіло. Подарує Вам незабутні моменти під час прийняття душу.

Струя Champagne

Завдяки цьому режиму Ви відчуєте мільйон м’яких, поколює бульбашок, що огортає Ваше тіло ніби шампанське. Дуже добре підходить для справжньої насолоди.

Струя Jet

Сильна, жорстка струмінь, яка відмінно стимулює кровообіг. Рекомендується для точкового масажу тіла.

Струя Massage

Цей режим рекомендується для любителів більш гострих відчуттів. Струмінь пульсує і приємно бадьорить.

Струя Rain

Якщо є бажання потрапити під легкий льотний дощ, сміливо вибирайте цей режим. Тонкі цівки огортає Ваше тіло і дію заспокійливо.

Залишити відповідь

twenty − twelve =