You are currently viewing Кухонний змішувач Grohe Atrio (32003)

Кухонний змішувач Grohe Atrio (32003)

Особливості одноважільного змішувача для кухні Grohe Atrio (32003)

Завдяки своєму вишуканому і, в той же час, класичного округлому дизайну, цей змішувач для кухні чудово вписується в будь-який інтер’єрні рішення кухні. Не має значення, чи вибрали Ви стиль арт-деко або лофт – Grohe Atrio буде так само гармонійний. Зручне Одноважільний управління і висока пропускна здатність забезпечують змішувача чудове виконання своїх прямих функцій, а наявність керамічного картриджа ще й найвищий рівень надійності роботи управління.

Технічні характеристики одноважільного змішувача для кухні Grohe Atrio (32003)

Змішувач виготовлений з латуні з хромованою обробкою. Завдяки цьому він поєднує в собі надійність, красивий дизайн і демократичну вартість. Його невеликі габарити і повертаєшся на 180 градусів виливши забезпечують зручність і максимальну ефективність використання. При цьому, це анітрохи не впливає на пропускну здатність Grohe Atrio 32003. При тиску в 3 бари змішувач здатний пропустити 9 л води в хвилину.

Колекція Grohe Atrio

Вироби колекції представлені в широкому асортименті. Всі представники Grohe Atrio мають округлу форму, завдяки якій чудово вписуються в будь-який інтер’єр ванної кімнати, кухні або душового куточка. Завдяки демократичності цін, Виливи і змішувачі колекції відкривають широкі можливості по комбінуванню, а німецький підхід і ставлення до виробництва гарантують змішувачів Грое багаторічну і безвідмовну службу.

Подивитися ціну можна тут!

Залишити відповідь

20 − fifteen =