Як поміняти зливний механізм в унітазі Artic Gustavsberg 4310

Наша магазин сантехніки працює, про що вже не раз говорилося, тільки з кращими європейськими брендами. Більше 15 років ми успішно співпрацювали з брендом Gustavsberg, який був лідером в сантехнічному виробництві Скандинавії. Компанія виробляла фарфор, починаючи з 1825 року, ванни почали виробляє в 1840 роках, а змішувачі з 1920.

Серед пріоритетів, які позиціонував засновник компанії Густавсберг, на першому місці стоїть якість продукції. Багаторічні продажу по всьому світу підтверджують цей факт. Згодом вироби удосконалювалися, деякі знімалися з виробництва. Але та продукція, яка вже була продана, з часом вимагає заміни деяких деталей. Ми, як офіційний постачальник всіх брендів, які можна купити у нас, замовляємо на заводі виробнику все необхідне, щоб продовжити життя сантехніки.

Унітази Gustavsberg відмінно себе показали в експлуатації. Через 15-20 років до нас звертаються покупці для заміни зливного механізму. Тому ми періодично замовляємо універсальний механізм Gustavsberg 19299U2937, який підходить до унітазів таких моделей: Basic, Nordic, Skandic / Classic (1995-2007). Чи впорається з цим завданням ви зможете самостійно, а наше відео допоможе, якщо виникнуть питання.

Залишити відповідь

eighteen + 11 =