Rimless – безобідковий унітаз

Зміст

  1. Історія розвитку безободкового унітаз
  2. Переваги rimless
  3. Принципи роботи унітазу без обідка
  4. Критерії вибору унітаза rimless

Виробники сантехніки випускають новинки на ринок, постійно вигадуючи щось цікаве, що відрізняються новим дизайном, економічністю чи технологіями. Деякі новинки подобаються покупцеві, щось не викликає інтересу, але унітаз rimless, не залишить байдужим нікого. Рекомендуємо подивитися унітаз laufen pro rimless 820966 підвісний із прихованим зливом. Це безободковий унітаз, якщо дивитися на нього зовні, ви не побачите особливої ​​різниці. Але вивчивши більш уважно-видні відмінності в конструкції. Rimless має пристрій, який робить його вигіднішим у порівнянні з моделями з обідком.

Факти історії

Унітази без обідка покупець побачив не дуже давно. Перші зразки з’явилися у японців 2002 року. Розробником була компанія Тото. Виробник, який одним із перших зробив доступним для споживача, був бренд Twyford Bathrooms. На початку вони використовувалися лише у медичній сфері, технологія Rimfree з’явилася у 2012 році.

У масове виробництво rimles надійшли в 2014 р. Багато брендів зараз представляють безободкові моделі: Laufen, Roca, Cersanit та ін. Ось ще кілька популярних моделей, включаючи новинки від Laufen:

Унітаз консольний Laufen Pro S 2096.2   Унітаз підвісний K by LAUFEN 2033.7 Унітаз підвісний Laufen Palace

Переваги

Насамперед це питання гігієни. Так, як у цих моделях відсутні місця скупчення бруду та бактерій.
Зовнішній вигляд безободкого унітазу акуратний і не громіздкий.
Доглядати за rimlessom легко, навіть без використання спеціальних миючих засобів. Досить протерти вологою губкою і Ваш унітаз сяятиме.
Вода в такому унітазі витрачається у рази менше. Якщо стандартний унітаз має злив 4-6 літрів, то у безободковому 2-4 літри.
Незалежно від того, що це технологічна новинка, ціна Вас приємно здивує.

Недоліки

Істотних недоліків у безободкових моделей немає, для деяких споживачів важливо, яка глибина чаші. Тут все залежить від дизайну певного бренду, деякі виглядають занадто масивними, але це справа смаку.

Як працює безободковий унітаз

Насамперед відмінність безободкого унітазу криється в чаші. У розрізі звичайного унітазу є П-подібний переріз, під ним і збираються бактерії та бруд. У римлес-моделей немає обідка і питання відпадає саме собою.

Без обідка добре в плані гігієни, а як він працює і не розбризкує воду? Відповідь це питання шукали розробники цієї моделі. Практикувалися різні технології, як результат запатентована Rimfree, яка передбачає пристосування для поділу води. Tornado Flush, використовується брендом Тото: вода витікає із 3 отворів.

Rimless - безобідковий унітаз

На що звернути увагу при виборі:

По-перше, визначте яку модель Ви хочете підлогову або консольну. При цьому відштовхуйтеся якого розміру Ваша ванна кімната та способу підключення води. Почитайте відгуки про різні бренди даної моделі, визначте собі відповідність ціна-якість. Зважайте на загальну концепцію, щоб все виглядало в одному стилі. Поцікавтеся про будь-які додаткові функції обраної Вами моделі. Сидіння може бути з плавним опусканням чи ні, також існує кришка-біде.

Rimless - безобідковий унітаз
Laufen Pro Rimless (8.2096.6.000.000.1) унітаз підвісний сидіння з мікроліфтом

Залишити відповідь

twenty + 16 =