You are currently viewing Чому не можна довго сидіти на унітазі?

Чому не можна довго сидіти на унітазі?

Під час тривалого сидіння на унітазі відбувається застій кровообігу органів малого тазу, через стискання сідничного нерва німіють ноги.

Тривале сидіння на унітазі може нагородити Вас рядом проблем: – запалення прямої кишки, вкрай ймовірне виникнення геморою. Як наслідок, може опуститися слизова оболонка, ще більш неприємним буде випадання прямої кишки. Після тривалих «посиденьок» порушується чутливість прямої кишки, а саме ампули, що безпосередньо пов’язано з викликанням дефекації

Якщо Ви любитель почитати книгу на унітазі, будьте готові, що можуть бути порушені іннервації (доступ нервових закінчень до органів і тканин) нижньої частини тіла. Також можливий поганий лімфатичний і венозний відтік до малого тазу і нижніх кінцівок. Це, в свою чергу, може привести до варикозного розширення.

Лікар-проктолог рекомендує проводити на унітазі не більш як 5 хвилин. Якщо ж Вам все-таки не вдалася уникнути захворювань, зокрема геморою, незамінним в користуванні буде біде. Вибрати підходящий варіант можна тут https://ubm.com.ua/shop/category/keramika/bide.

Хто страждав цим захворюванням, знає, що запалене місце досить хворобливе. Доторкатися туалетним папером вкрай неприємно, гігієнічна функція біде тут дуже доречна. Крім цього, підмиватися прохолодною водою – це відмінна профілактика і загартовування.

Залишити відповідь

seventeen − nine =