You are currently viewing Ванни RIHO Plug & Play: акрилова ванна з монолітною панеллю

Ванни RIHO Plug & Play: акрилова ванна з монолітною панеллю

Представляємо Вашій увазі новинку в світі сантехніки, яка прикрасить будь-яку ванну кімнату. Бренд RIHO вже закріпив свої позиції серед акрилових ванн як надійний високоякісний продукт. Цього року чеський виробник сантехніки RIHO пропонує своїм покупцям своїх акрилових ванн пропонують яка йде з монолітними панелями. Зроблено така панель з такого ж акрилу, що і ванна і з нею ви отримуєте безшовний варіант з ідеальним білим кольором, який збережеться з ідеальним блиском протягом багатьох років.

Варіант такої монолітної ванни з панеллю – це сучасно, легко і стильно. Є можливість підібрати установку як в лівому кутку, так і в правому. Безшовна акрилова окантовка робить сам процес установки легким і зручним.

Ванни Riho з колекції Plug & Play – це вироби, відлиті разом з панеллю. Завдяки монолітної конструкції така ванна відмінно зберігає тепло, і ви можете довго ніжитися після робочого дня.

Сама панель виготовлена з акрилу, з’єднується з ванною на високих температурах. Ідеальність даної конструкції в першу чергу полягає у відсутності швів! Зверніть увагу, що інші виробники для того, щоб здешевити такі конструкції ванн, використовують для монолітних панелей не листовий акрил, а інші матеріали, які з часом жовтіють.

Ванни RIHO Plug & Play: акрилова ванна з монолітною панеллю

Отже, основні переваги ванн RIHO з серії Plug & Play:

Простота установки

Легко і швидко встановлюється. З такою ванною ви позбавите себе від зайвих плиткових робіт, завод надсилає вам готову завершену конструкцію, яку ви просто встановлюєте на підлогу, можете навіть не користуватися герметиком.

Встановлено заводські опори, ваша справа тільки підключити до каналізації і користуватися.

Гігієнічность

Монолітні ванни зручні і прості в експлуатації. По-перше, чистити легше будь-який виріб, в якому немає швів, стиків. По-друге, листовий акрил, в випадки пошкоджень, реставрується і приймає ідеальний вид. Також він не втратить колір з часом, як це може бути у такого типу ванн інших виробників, які заощадили на матеріалі.

Надійність

Ванни Plug & Play з відлитими панелями стійкі, так як зсередини йде посилення панеллю з полістиролу. Монолітна панель в результаті відмінний ізолятор, але досить легкі для установки. Заводська рама з ніжками міцні і надійні, є можливість під час установки вирівняти загальну конструкцію

Деякі моделі даних ванн, наприклад, Still Shower Plug & Play, сконструйовані таким чином, що ви можете комфортно стоячи приймати душ. Це зручно завдяки тому, що в одному місці боку зроблені квадратичною формою і дно ванни рівне без скосів.

Ванни RIHO Plug & Play: акрилова ванна з монолітною панеллю

Увага, гідромасажні системи не сумісні з ваннами такого типу. <

Купив ванну Riho Plug & Play вы получаете современную цельную ванну, которую легко чистить, устанавливать и она выгодно смотрится в любом помещении.

Залишити відповідь

three × two =